Hopp til hovedinnhold

Bli med å arrangere navnefest

Vi feirer flere tusen barn hvert år. Vil du være med med å arrangere vakre navnefester sammen med andre engasjerte mennesker?

# Bli seremoniansvarlig for navnefest

Som seremoniansvarlig får du verdifull erfaring med å organisere og gjennomføre høytidelige seremonier. Det er ikke nødvendig med tidligere erfaring! Dersom du har engasjement for å skape gode opplevelser for andre, er du allerede godt på vei. Du vil få opplæring, gode verktøy og veiledning underveis.

Dette er obligatorisk:

# Hva gjør en seremoniansvarlig?

La oss vise deg!

Mariann Buås-Hansen jobber som frivillig på navnefest og forteller hva hun liker aller best:

Bli medhjelper

Vil du være med på å arrangere navnefest, men ønsker ikke å være ansvarlig for seremonien? Vi er alltid på jakt etter mennesker som vil hjelpe til på seremonidagen og bidra til at navnefesten blir en vakker feiring.

Hva er en humanistisk navnefest?

Humanistisk navnefest er en høytidelig og flott måte å ønske et barn velkommen til verden på – og feire at barnet har fått et navn.

Les mer om humanistisk navnefest